Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Досі дитина працювала з різними числами для того, щоб згадати різноманіття способів їхнього зображення та те, які ознаки числам взагалі властиві. Наступний крок на шляху до оволодіння цією темою — порівняння чисел, що належать до різних видів, хоча вони зовні можуть бути схожими, що переводить вміння працювати з різними за форматом числами в більш практичну площину.

Перед дитиною міститься два числа, які можуть здатися досить подібними, наприклад, «5,16» та «5,(16)», які відрізняються наявністю в другого лише однієї деталі — круглих дужок. Школяр має згадати, що ця деталь означає взагалі та як вона відображається на цьому числі. Після цього учню слід порівняти ці числа та визначити, що друге є більшим, ніж перше. Для того, щоб знаходити правильний результат у прикладах, необхідно спершу правильно зрозуміти числа, які там можуть бути, і ця вправа дає можливість таке розуміння отримати.

Така робота з деталями досить важлива, адже в математиці немає «випадкових» символів, і роль кожного з них є значною настільки, що може докорінно змінити значення числа, з яким цей знак пов’язується.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Порівнюємо числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися