Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Якщо ціле число збільшується зі зростанням кількості розрядів, то дріб оцінюється лише за тим, яка цифра міститься в розряді, що ближчий до коми, котра умовно розділяє цілу та дробову частину числа. Тобто «0,49» є більшим числом, ніж «0,3898909», адже перший дріб ближчий до цілого. Якщо ж до цієї системи порівняння додати й наявність від’ємних чисел, якими можуть бути і дроби, порівнювати їх стає зовсім нелегко.

Ця вправа дає дитині можливість попрактикуватися в цьому за допомогою числової прямої, яка є зручним засобом візуалізації порядку чисел. Перед учнем міститься зображення числової прямої з кількома дробами. Серед них є як додатні, так і від’ємні, і вони досить сильно відрізняються між собою. Початково всі вони розташовані хаотично, і завдання, яке ставиться перед школярами, полягає в тому, щоб перемістити їх на свої місця. Спочатку учень порівнює від’ємні дроби, пам’ятаючи, що кожен із них є тою чи іншою частиною числа «-1». А потім уже можна переходити до додатних.

Дріб — це частина цілого, тож порівнювати їх слід не так, як звичайні числа, і завдяки цій вправі дитина дізнається про особливості такого порівняння.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Порівняння дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися