Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Послідовність математичних одиниць може містити не лише числові значення, а й змінні. У процесі виконання цього завдання дитина навчиться утворювати послідовності з ними, визначаючи правила для кожної з них.

Школяр бачить перед собою послідовність різних, але однотипних предметів, під кожним із яких є клітинка. Зображені предмети чергуються, і дитина розуміє, що і вирази, які під ними перебувають, мусять мати певну систему у своєму чергуванні. Ці вирази складаються як із числових коефіцієнтів, та й зі змінних. Дитина аналізує ті вирази, що знаходяться в сусідніх клітинках та розуміє, як має змінитися число (наприклад, кожне наступне є результатом множення попереднього на трійку або інше число) та як чергуються літери. Школяр має вставити відповідні вирази, скориставшись принципом чергування для цієї послідовності. На новому етапі правило чергування буде іншим.

Ця вправа дозволяє не просто зрозуміти, як створюються послідовності, а й навчитися на практиці користуватися правилами, за допомогою яких відбувається чергування елементів у рядах виразів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.7
Послідовність змінних
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися