Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Хоча дитина вже працює з трикутниками та чотирикутниками у всьому їхньому різноманітті, базові геометричні фігури, такі як точка, пряма, відрізок та промінь, усе ще залишається досить цікавими для опрацювання завдяки специфіці їхньої взаємодії.

Перед учнем — кілька прямих, які перетинаються, а також точки, що зображуються як на них, так і на площині поруч. Над цією композицією вказується мета пошуків для конкретного рівня. Наприклад, потрібно знайти кількість усіх зображених променів. Тоді дитина шукає фігури, які будуються з точки, від якої починається пряма. Відрізок є прямою, обмеженою точками з обох боків. Пряма ж не обмежується в обидва боки, скільки б точок на ній не було. Тобто кількість фігур різних видів залежить не тільки співвідношенням точок і прямих, а й тим, як їх сприймає дитина. Крім того, ця комбінація фігур будує й більш складні двовимірні геометричні одиниці, на які дитина може звертати увагу в процесі виконання завдання.

Ця вправа дозволяє дитині навчитися більш повно аналізувати геометричні одиниці, шукаючи ті об’єкти, які потрібно згідно із завданням, та сприймаючи їх правильно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.10
Пряма, точка, відрізок та промінь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися