Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Є кілька формул, які пояснюють та описують певні властивості чисел та коефіцієнтів зі змінними. Ці формули скороченого множення є вкрай корисними. Які б числа не ховалися за літерами, що там використовуються, формула залишається актуальною для застосування на практиці. Одна з таких – це різниця квадратів.

Дитина бачить два вирази в круглих дужках, які відрізняються між собою лише знаком (у першому виразі відбувається додавання, а в другому — віднімання, а числа в обох виразах однакові). Якщо між цими дужками є знак множення, то замість того, щоб виконувати цей набір дій, можна просто записати елементи, що знаходяться в цих дужках, піднесеними до другого степеня зі знаком «мінус» між ними. Тобто формули скороченого множення мають полегшити виконання дій із багатоелементними виразами, але важливо правильно їх запам’ятати й застосовувати.

Перед дитиною на кожному етапі міститься новий варіант виразу, що претендує на втілення формули скороченого множення «різниця квадратів». Дитина шукає помилки і, якщо їх немає, схвалює цей варіант, що дозволяє краще запам’ятати цю формулу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.11
Різниця квадратів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися