Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Десяткові дроби, як і цілі числа, мають свої розряди, але вони дещо відрізняються. Кома, що означає своєрідний кордон між цілими та дробовими числами, означає, що розрядність необхідно сприймати по-іншому. Розряд десяткового дробу залежить від того, як далеко він є від цієї коми. Наступний після неї цифровий символ належить до десятих, далі — природний порядок: соті, тисячні, десятитисячні й так далі.

Треба пам’ятати, що розрядність десяткових дробів відображає знаменник, який з’явиться при спробі перетворення десяткового дробу на звичайний. Тобто той, що виглядає як «0,2», матиме двійку на місці чисельника й десятку на місці знаменника, а той, що виглядає як «0,22», має на місці знаменника число «100». На екрані перед дитиною міститься зображення кількох різних дробів із великою кількістю розрядів. У завданні називається певна цифра, й учню пропонується знайти дріб, який містить цю цифру у вказаному розряді. Для цього учню необхідно згадати назву кожного та орієнтуватися в них.

Ця вправа нагадує дитині структуру десяткових дробів і дозволяє навчитися краще розбиратися в них.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Розряди десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися