Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У більшості випадків увага учня концентрується на числах, що входять до складу прикладу. Однак від математичних символів теж залежить багато чого, адже вони означають, яку дію треба виконати з цими числами: додавання чи віднімання, множення чи ділення.

На екрані перед учнем міститься зображення прикладу, де вже є в наявності всі числа, що входять до його складу. Усі вони розташовані в правильному порядку, тож приклад є майже завершеним. Єдине, чого в ньому бракує, — це математичних знаків дій. Варіанти цих символів є нижче. Дитина вибирає серед них потрібні, після чого додає їх в порожні клітинки й завершує приклад. Для того, щоб не просто зробити правильний вибір, а відновити вираз з урахуванням того, який у ньому має бути кінцевий результат, необхідно вміти оцінити числа та їхню взаємодію. Наприклад, якщо результатом є число «300», а перед знаком рівності — числа «5», «6» та «10», значить, їх усі треба перемножити між собою.

Ця вправа змінює акценти та дозволяє дитині більше уваги звертати на ці символи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.12
Розставляємо знаки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися