Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Пропорції можна зобразити як рівняння, якщо одне з чисел замінити на літеру. У цій вправі учню пропонується розв’язувати такі рівняння, для чого знадобиться розуміння як пропорційних зв’язків, так і знання теми множення й ділення.

Перед учнем на кожному етапі міститься зображення двох пар чисел, які мусять мати пропорційний зв’язок між собою, але одне з чисел є невідомим. Для того, щоб знайти його, необхідно використати наступну послідовність дій. Спершу дитина дізнається правило пропорції для цих пар чисел. Щоб це зробити, потрібно розділити відповідні відомі числа, наприклад, якщо відомими є обидва другі числа в парах, то менше треба розділити на більше. У такому випадку невідомим є одне з перших чисел — або перше число в першій парі, або перше число в другій парі. Необхідно знайти його.

Характер дій змінюється залежно від положення чисел, тож дитині потрібно бути уважною, адже на кожному етапі невідомим буде інше число, і пропорції змінюватимуться так само.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.7
Розв’язуємо пропорції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися