Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Рівняння, з якими дитина мала справу досі, були цікаві й складні, але завжди — присвячені певній конкретній темі, що трохи спрощувало опрацювання цих виразів. Ця вправа пропонує розв’язувати різноманітні рівняння, які б містили будь-які матеріали, що дитина вже вивчила досі.

Учень знає три формули скороченого множення — тож усі вони будуть траплятися в цій вправі. Крім того, дитина може і просто розв’язувати ці вирази послідовно, тим паче, що невідомий завжди один, хоча літера, за якою він ховається, може траплятися в кількох різних місцях у рівнянні. Дитина аналізує рівняння та добирає до нього ту формулу скороченого множення, яку можливо використати. Весь хід виконання дій дитина має виконати подумки. Ніяких каркасів або послідовностей ходів.

Школяр лише виконує перетворення виразу за однією з формул, після чого обчислює значення невідомого. І записує його в порожню клітинку відповіді під рівнянням, щоб пройти на наступний етап, тренуючи вміння розв’язувати рівняння такого типу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.17
Розв’язуємо рівняння
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися