Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Задач може бути безмежна кількість, адже є безліч ситуацій, для вирішення яких необхідна математика. Але цілу групу задач становлять ті, що присвячені логіці і причинно-наслідковим зв’язкам. У процесі виконання цього завдання дитина розв’язуватиме такі логічні задачі.

Перед учнем на кожному етапі міститься формулювання умов нової задачі, яка може здатися на перший погляд звичайною, присвяченою тій чи іншій математичній дії, наприклад, діленню або додаванню. Учень має не намагатися відразу виконати цю дію, а уважно прочитати умови задачі ще раз, щоб зрозуміти умовну «пастку», яка закладена в логіці сюжетної основи вправи. Наприклад, якщо йдеться про сукно, довжиною 18 метрів, і сказано, що кожного разу кравчиня відрізає по три метри, то дитина може вирішити, що всього вона відрізала шість разів, бо число 6 є часткою. Ця відповідь є неправильною, адже вже на п’ятому відрізанні залишиться лише один, останній шматок сукна відповідної довжини.

Щоб зрозуміти це, дитині потрібно логічно проаналізувати задачу, і ця вправа вчить цьому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Розв'язуємо логічні задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися