Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Кратність — це цікава властивість чисел, яка означає їхню здатність бути діленим для того чи іншого дільника. Наприклад, «9» є кратним до «3».

На екрані перед учнем міститься зображення кількох робочих зон із різними наборами чисел у кожній із них. Над ними — формулювання завдання, де вказується, якому числу мають бути кратні ті числа, що треба відшукати в кожній робочій зоні. Дитина аналізує кожне, після чого намагається розділити на них число із завдання. Не потрібно обов’язково знаходити абсолютно точний результат ділення. Важливо лише визначати, чи може потрібне число бути діленим до вказаного в завданні так, щоби не залишалось остачі. Для цього необхідні знання певних особливих властивостей чисел. Наприклад, якщо дільник — число, що закінчується на «5», то ділене для нього — будь-яке більше число з нулем або п’ятіркою на місці останнього розряду. Якщо ж дільник є парним числом, то й ділене до нього теж має бути парним.

Завдяки виконанню цього завдання дитина тренуватиметься визначати кратність.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Шукаємо кратні числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися