Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Медіана — середнє значення ранжованої вибірки. Важливо розуміти, що у вибірках чисел деякі з них можуть повторюватися, але при упорядкуванні числа однаково розміщуються в природному порядку зростання, якщо не вказано іншого. Відповідно в послідовності завжди є певне число, яке міститься на середині вибірки.

У процесі виконання цього завдання дитина вчитиметься визначати таке число — медіану для кожного випадку ранжованої вибірки. Перед школярем міститься зображення дерева, на якому висять яблучка. На кожному плоді — число. Яблучка розташовані на дереві хаотично й безсистемно, але всі разом ці числа утворюють послідовність, у якій деякі числа повторюватимуться, деякі — ні. Дитина має уявити собі правильний порядок цієї ранжованої вибірки, щоб визначити, яке число перебуває на її середині. Знайшовши це серединне число, дитина передає яблучко з ним їжачку, котрий гуляє під деревом.

Виконання цього завдання знайомить учня з поняттям медіани на практиці в ігровій формі, що дозволить дитині краще запам’ятати цей урок.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.3
Шукаємо медіану
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися