Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Якщо раніше дитина мала лише сформулювати спосіб визначення ймовірності тої чи іншої події, то цього разу школяр вже має дати конкретну відповідь на те, яка вірогідність того чи іншого розвитку подій.

Перед учнем — задачка на ймовірності, де розповідається про різних персонажів та події. Описують групи предметів, різні за кількістю. Хоча на кожному етапі сюжет буде інший, у питанні до задачі йдеться про те, що один із предметів вибирають навмання. Школяр, оцінивши кількість об’єктів загалом та пропорційне співвідношення між різними групами об’єктів, має визначити, яка ймовірність вказаного результату. Наприклад, у ящику є три сині, п’ять білих та вісім чорних кульок, і витягнули білу. Вірогідність цього підрахувати нескладно: слід загальне число кульок (а не число всіх кульок, крім білих, як часто помилково робить учень) використати як знаменник, а кількість білих — як чисельник. Потрібний варіант дробу слід перенести в робочу зону.

Виконання цієї вправи остаточно закріпить вміння формулювати та визначати ймовірність тої чи іншої події за умови знання загальної кількості всіх елементів.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.5
Шукаємо правильну відповідь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися