Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Робота з грошима потребує не лише уважності, а й різних математичних умінь. Якщо в процесі виконання попереднього завдання дитина тренувалася обчислювати, скільки грошей можуть заплатити майстру або спеціалісту тої чи іншої професії, то це завдання дасть можливість навчитися підраховувати, скільки кожна доросла людина має заплатити сама — за комунальні послуги.

Перед учнем міститься таблиця з усіма даними: тариф, тобто скільки потрібно платити за умовну одиницю спожитого; кількість спожитого (газу, електроенергії, води — усе залежить від етапу завдання). Учень, знаючи також особливості нарахування за спожитий ресурс, має виконати низку дій, щоб дізнатися, яку суму потрібно заплатити. Дитина має сформулювати приклад та зробити всі обчислення подумки, а в порожню клітинку під задачею вписати лише конкретний результат.

Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання до іншої задачі, але умови й числа будуть сильно відрізнятися від попереднього етапу, тож завдання є структурно різноманітним і надає дитині корисний життєвий досвід.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Сплачуємо комунальні послуги
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися