Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відношенням двох чисел називають результат їхнього ділення. У процесі виконання цього завдання дитина познайомиться з цим математичним поняттям та навчиться визначати відношення двох величин, маючи перед собою наочну ілюстрацію того, як вони пов’язані між собою.

Перед дитиною міститься зображення відрізку, розбитого на дві нерівні частини. У завданні вказується довжина двох із цих трьох відрізків, а також пропонується знайти відношення, але вже не між тими відрізками, чия довжина відома з самого початку, а між іншою парою. Дитина має зрозуміти, яка довжина тих відрізків, котрі потрібно опрацювати. Наприклад, якщо загальна довжина складає 35 см, а довжина однієї частини — 15 см, то відношення двох її частин між собою виглядатиме як 20:15, і для того, щоб знайти перший відрізок, потрібно подумки відняти від загальної довжини відомий відрізок.

Ніяких інших дій робити не потрібно — лише знайти, які числа потрібно використати, після чого сформулювати відношення між ними, тож завдяки цьому завданню дитина краще розуміє надану тему.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Відношення чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися