Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб використовувати відсотки для роботи зі звичайними числами, слід лише пам’ятати про те, як їх можна перетворювати на десятковий дріб. І тоді можливості для застосування знань цієї теми зростають. Наприклад, у ході виконання цього завдання школяру пропонується навчитися визначати відношення між двома числами у відсотках.

Відношення одного числа до іншого – це частка, яка залишається після ділення між ними. Учень бачить перед собою приклад, де частка є відсотком. Ділене або дільник пропущено. Школяр має замінити відсоток на відповідний до нього десятковий дріб. Скажімо, ті ж 90% можна замінити на 0,9. Тоді залишається лише визначити пропущений елемент. Якщо бракувало діленого, то дільник потрібно помножити на цей дріб, а якщо бракувало дільника, то ділене слід поділити на нього. Поряд з виразом є кілька варіантів чисел, що претендують на порожнє місце у прикладі. Дитина обчислює, який з цих варіантів правильний, після чого переносить його у порожнину всередині виразу, доповнюючи його.

Виконання цієї вправи дасть дитині можливість краще зрозуміти, як обчислюється відношення між числами, а також отримати практичний досвід у його знаходженні у відсотках.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.5
Відношення двох чисел у відсотках
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися