Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Буквений елемент виразів називається змінною. Якщо відомо, чому дорівнює вираз зі змінною, він перетворюється на звичайне рівняння, де літера є лише одним елементом, єдиним невідомим у прикладі. Тоді завдяки правильному виконанню певної послідовності дій можна знайти число, що за літерою ховається.

Перед учнем міститься зображення такого рівняння. Дитина спочатку виявляє, чому дорівнює змінна з коефіцієнтом, після чого обчислює значення числа, яке «ховається» за літерою. Для того, щоб розв’язати це рівняння, дитині необхідно буде застосувати весь свій багаж знань та досвід, адже в ньому будуть степені, від’ємні числа та все різноманіття дій: додавання й віднімання, множення й ділення. Під рівнянням є кілька варіантів того, чому може дорівнювати це невідоме.

Дитина має вибрати правильний варіант. Цей варіант учень може підставити замість літери, щоб підтвердити власні обчислення, тренуючись розв’язувати рівняння.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Вибираємо значення змінної
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися