Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Для того, щоб виконувати різноманітні операції з числами, необхідно спершу навчитися добре в них орієнтуватися. Дитина вже має досить великий досвід у математиці, але перед тим, як переходити до більш складних розділів уже відомих тем і вивчення нових, варто приділити увагу роботі з числовим порядком.

Ця вправа пропонує дитині стати помічником детектива, який шукає заховані числа. У робочій зоні міститься опис числа, але конкретно воно не називається. Учень має за вказаними прикметами зрозуміти, про що йде мова на цьому етапі, після чого — вписати це число під загадку. Поряд із робочою зоною міститься зображення детектива, який веде це розслідування. Опис числа завжди складається хоча б із двох прикмет. Тобто треба не лише здогадатися, про яке число йде мова, а й виконати з ним ту чи іншу дію, наприклад, відняти або додати інше число.

Завдяки цій вправі учень не лише вчиться більш швидко орієнтуватися в числах, а і згадує, як їх можна описати, до яких груп та розрядів вони можуть належати. Наприклад, дитина згадує, що найменше трицифрове число — це «100», а найбільше двоцифрове — «99».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Визначаємо число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися