Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відсотки можна використовувати не лише для того, щоб знайти частину цілого. Також вони можуть бути використані для того, щоб визначити початкове число, яке й прийняли за 100%.

Перед учнем міститься задача, в якій називається певне число і вказується, яким відсотком цілого воно є. Наприклад, 12 є 5% від певного числа. Перше число – частина від більшого, а відсоток виражає, якою частиною ці 12 є у цьому більшому. Під задачею є каркас прикладу, який є підказкою для дитини, адже він описує набір дій, які потрібно виконати, щоб дізнатися початкове число. Для цього потрібно розділити числове значення на відсоткову частину. У цьому випадку це означає необхідність розділити 12 на 5. Виконавши цю дію, дитина знайде, яке число є 1% від початкового. А для того, щоб знайти це початкове число, залишається лише помножити частку після ділення 12 на 5 на 100. У випадку з цим прикладом стає зрозуміло: 12 є 5% від числа 240.

Визначити число за значенням його відсоткової частини досить просто. Важливо лише правильно запам’ятати порядок дій, і надана вправа дає таку можливість.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Визначаємо число за значенням відсотка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися