Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Парність числа — одна з тих його прикмет, яка є універсальною, адже всі числа можуть бути або парними, тобто їх можна розділити на двійку, або непарними, тобто на двійку вони не ділитимуться. У цьому завданні дитина тренуватиметься визначати парність або непарність результатів наведених прикладів.

Перед учнем міститься новий приклад для кожного наступного етапу завдання. Вираз містить невеликі числа, але він багатоелементний, і в ньому можна знайти різні дії: віднімання, додавання, множення та ділення. Також у прикладі будуть траплятися ступені. Знаходити остаточний результат не потрібно. Натомість учень має лише вміло орієнтуватися в числах, аби зрозуміти, чи парним, чи непарним буде результат прикладу, визначаючи це за допомогою універсальних властивостей чисел. Наприклад, якщо від одного непарного числа відняти інше непарне, результатом завжди буде парне число, і навпаки, якщо від непарного відняти парне, результат буде непарним.

Тобто ці вирази містять усі дії, які вже вивчала дитина, і, хоча завдання концентрується на парності як на важливій ознаці будь-якого числа, завдяки ньому школяр також пригадує свої знання про властивості цих дій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Визначаємо парність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися