Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа цікава тим, що учню не доведеться виконувати жодних особливих обчислень. Натомість дитині пропонується працювати вже з повністю готовими графіками. Акцент робить на тому, щоб навчити учня знаходити точки перетину між двома прямими.

Учень бачить перед собою порожню координатну площину. Поряд із нею надано дві функції. Вони подаються як у вигляді виразу (тобто інформація подається аналітичним способом), так і в таблиці. Усі клітинки вже містять числа, тож учень може хіба перевірити правильність аналітичного формату за рахунок підстановки, але виконувати обчислення не доведеться. Натомість учню потрібно знайти за координатами точки, на яких розташовано прямі. Дитина аналізує таблицю, ставить точки на потрібних значеннях по осі «х» та по осі «у» для обох прямих. Вони перетинаються. Точку, на якій це відбулося, потрібно виділити. Під графіком є кілька варіантів її координат. Школяр вибирає правильний.

Це завдання дозволяє учню навчитися працювати вже з готовими даними щодо графіків, аби школяр міг працювати вже із взаємодією прямих.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.9
Визначаємо точку перетину графіків
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися