Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені координатні площині та роботі з нею. Перетин двох осей, осі «х» та осі «у», утворює робоче поле, яке ділиться на чотири сектори й кожна точка на ньому має свої координати — своєрідну адресу, яка визначається за цими осями.

Перед учнем міститься порожнє робоче поле для опрацювання. У формулюванні завдання вказуються координати точки, яку слід позначити. Зробити це вкрай просто. Координати виражаються в числах, що міститься в круглих дужках. Перше число — це завжди місцезнаходження по осі «х», а друге — по осі «у». Дитина має звернути увагу на те, чи є ці числа додатними або від’ємними. Далі потрібно знайти ці числа та їхній перетин на полі координатної площини. Школяр знаходить точку, чиє місцеположення описується наданими координатами. У цьому місці й потрібно поставити точку. Після цього починається новий етап завдання.

Виконання цієї вправи дає можливість опанувати базовий рівень роботи з координатною площиною, розуміння якого є важливим для подальших успіхів у цій темі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Визначаємо точку за координатами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися