Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

На координатній площині фігури будуються за допомогою точок. Водночас самі осі є прямими, які перетинаються. Це дозволяє будувати фігури, що мають різні види симетрії, і в процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати її вид для кожного окремого випадку.

Перед учнем — координатна площина, на які зображено різні фігури. Вони симетричні. Важливо, що фігури вже подаються в готовому вигляді, тож дитина потрібно лише правильно проаналізувати їх. Учень бачить фігури та розуміє, відносно чого спостерігається симетрії. Поряд — кілька назв різних видів цього явища. Школяр визначає, чи є симетрія осьовою, чи є воно поворотною або ж центральною. Дитина має вибрати один із варіантів — той, що є правильним для поданої пари фігур.

Користь від виконання цієї вправи полягає в тому, що дитина навчиться на практиці відрізняти різні види симетрії, застосовуючи теоретичні знання. Поступово вміння їх відрізняти стає все більш інстинктивним, і дитина буде швидко визначати, відносно чого фігури симетричні одна до одної.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Визначаємо вид симетрії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися