Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Відомо, що паралельні є безкінечними фігурами, адже, оскільки вони не обмежені точками, їх можна продовжити в обидва боки скільки завгодно. Водночас також відомо, що паралельні прямі не пересікаються й не можуть пересікатися, навіть якщо їх продовжувати безкінечно. А перпендикулярні прямі — це такі, що утворюють кут, рівний 90 градусам.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати належність тих чи інших прямих до різних видів. Перед учнем міститься зображення кількох таких фігур, що пересікаються й утворюють справжній узор із кількома різними елементами. Складність цього завдання в тому, що дитині нелегко розібратися, яка пряма як називається, у яких вони стосунках, як співвідносяться тощо. Під малюнком є каркас твердження, скажімо, про те, які прямі є паралельними. Дитина не просто знаходить паралельні сама, а оцінює кожен із наведених варіантів. Виконання цієї вправи не лише дозволяє закріпити знання теми паралельності, а й також навчитися краще працювати з формаціями, які містять кілька прямих.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.14
Взаємне розміщення прямих
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися