Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вірогідність тої чи іншої події є відносною. Іноді виразити цю ймовірність у числовому форматі буває досить складно, і виділяють три великі умовні категорії вірогідності: «достовірно», «випадково» та «неможливо».

Варто зазначити, що така диференціація є умовною, адже згідно із сучасними даними те, що називають умовно неможливим є здебільшого просто малоймовірним, але вірогідність цього така мізерна, що відповідний термін вживається майже завжди. Отже, перед учнем є опис певних ситуації. Школяр має зрозуміти, яка вірогідність тої чи іншої події. Для цього не потрібно виконувати жодних обчислень. Усе, що має зробити дитина, — це уявити собі описану ситуацію та зрозуміти, наскільки вона є реальною з погляду навколишньої дійсності.

Виконання цієї вправи дає можливість оцінювати ймовірність різних подій без використання математичних одиниць, а керуючись лише власним життєвим досвідом.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.7
Яка це подія?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися