Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа продовжує курс вивчення теми ймовірностей, але цього разу учень уже не вибирати один із варіантів зображення вірогідності події в числовій формі, а сам її утворюватиме.

Учень бачить перед собою опис певної ситуації, де фігурують різні варіанти розвитку подій. Дитина має визначити, яка ймовірність того чи іншого сценарію, орієнтуючись за числами, що надаються в задачі. Наприклад, там вказується, що з восьми поїздів, які приходили на станцію, чотири були заповнені, а чотири — порожні. Оскільки 4 — це половина 8, вірогідність того, що наступний поїзда теж буде заповнений, можна зобразити у вигляді дробу з одиницею в чисельнику та двійкою в знаменнику. Виконання цього завдання переводить розуміння ймовірностей у більш практичну площину й дозволяє дитині вже самостійно оцінювати вірогідність того чи іншого сценарію.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Ймовірність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися