Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Таблиці — досить розповсюджений формат подачі інформації, у тому числі й у математиці. Причина їхньої популярності – у високому рівні структурованості інформації та легкості сприйняття. Ця вправа використовує таблиці замість звичайних прикладів.

Перед учнем міститься зображення таблиці, де кожен стовпчик — або числове значення літери, або результат прикладу, приклади розміщено горизонтально. Наприклад, перші три стовпчики — це «а», «b» та «с», тоді як четвертий — вираз «a+b+c», тож у четвертий квадратик треба вписати те число, яке є сумою чисел у трьох перших. Дитина вивчає зміст таблиці. Десь пропущено результат тої чи іншої дії між елементами виразу, десь бракує одного з цих елементів. Дитина, зорієнтувавшись у таблиці, заповнює її порожні клітинки.

Ця вправа розвиває уважність та концентрацію, бо учню доводиться постійно «мандрувати» таблицею, аби співвідносити числа за формулами і знаходити невідомі від’ємники або ж суму кількох доданків тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.11
Заповнюємо таблицю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися