Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Координати точки — це її місцезнаходження в системі, яку показує координатна площина. Важливо розуміти, що при зміні положення точки на певну кількість клітин змінюються і її координати.

Перед школярем — координатна площина лише з однією точкою. У формулюванні завдання, що міститься вище, вказується, як необхідно перемістити цю точку — на скільки клітинок та в який бік. Клітинки дитина має застосувати лише як знаряддя, тоді як головним у цій вправі є не їхня кількість і навіть не переміщення точки, а знаходження її координат на новому місці. Дитина, поставивши точку, куди потрібно, має проаналізувати її положення по обом осям та вписати результати аналізу в каркас відповіді, що міститься нижче координатної площини.

Виконання цієї вправи дасть учню можливість зрозуміти, як використовувати координатну площину для аналізу положення точок при зміні їхнього знаходження. Точка залишається тією ж, але змінюється її місцезнаходження в просторі.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.9
Запис координат за рухом точок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися