Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У процесі виконання цього завдання дитина почне використовувати зв’язок між дробами та відсотками для того, щоб виконувати між ними перетворення. Відсоток – це приватний випадок десяткового дробу, що має специфічний формат зображення, який є зручним для багатьох операцій. Але для успішного використання відсотків у майбутньому потрібно спершу навчитися з цим форматом працювати.

У формулюванні до завдання називається конкретний відсоток від цілого, наприклад, 23%. Нижче є малюнок, у структуру якого вписано декілька дробів. Серед них треба вибрати той, що є еквівалентом до названого відсотка. Є лише один правильний варіант, але всі інші, що там є, перебувають там не випадково. Вони є неправильними, але подібними до виразу у відсотках, тож плутають учня. Школяр має зрозуміти значення кожного з варіантів. Наприклад, якщо у завданні подається 18%, то дитина розуміє, що йде мова про 18 частин зі ста або про десятковий дріб 0,18. Якщо його немає серед варіантів, то слід знайти його еквівалент у вигляді звичайного дробу. Ним є, наприклад, дріб з числом 9 у чисельнику та числом 50 у знаменнику.

Виконання цього завдання дасть дитині зрозуміти, що відсотки відрізняються від дробів не лише символом “%”, а й форматом зображення частини цілого, яку відсотки передають не так, як дроби.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.3
Записуємо відсоток у вигляді дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися