Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Якщо невідомий компонент виразу, який має форму літери, міститься просто поряд із числом, і між ними немає ані знаку «+», ані знаку «-», то це слід трактувати як множення. Тобто «23а» є виразом, де число «23» треба помножити на число, що ховається за «а».

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься застосовувати на практиці правила зміни знаків при множенні невідомого на число. Правила досить прості. Якщо числа мають однакові знаки, то добуток буде додатним числом, а якщо різні — то від’ємним. Наприклад, якщо помножити два додатні числа, то додатним буде й добуток, рівно як і у випадках, коли перемножується пара від’ємних чисел. А от якщо один множник є додатним, а другий — від’ємним (не важливо, перший чи другий), то й добуток буде від’ємним. Учень матиме в завданні вираз, де певне число треба помножити на літеру, а нижче — числова пряма, де міститься ця літера на тому чи іншому місці відносно нуля. Дитина визначає знак перед числом, що ховається за літерою, після чого визначає, яким є добуток у виразі з ним.

Виконання цієї вправи дозволить дитині поєднати розуміння числової прямої з використанням правил вибору знаку перед добутком.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.10
Застосовуємо правила
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися