Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Дитина звикла виконувати різні математичні дії автоматично, але важливо розвивати розуміння цих дій.  

Учень грає роль учня чарівника, який займається перетвореннями. Дитині в завданні подається приклад кількох умов і формулюється питання про те, як змінить результат виконання тої чи іншої дії, якщо певним чином змінити елементи прикладу. Наприклад, збільшити зменшуване на «0,9» і збільшити від’ємник на «0,7». Дитина має зосередитися на тому, як взаємодіють ці числа: якщо збільшується зменшуване, то частка теж буде більшою, а якщо збільшується від’ємник, то частка зменшується. Тож для того, щоб дізнатися, що станеться з часткою, потрібно від числа, на яке збільшується перший елемент, відняти число, на яке збільшується другий — тож частка збільшується на «0,2». Такий варіант і має вибрати дитина з-поміж інших. На різних рівнях подаватимуться не лише різні числа, а й різні дії та їхня послідовність.

Коли учень бачить знак множення, то відразу згадує табличку множення, яка допоможе незалежно від того, чи йде мова про багатоцифрове ціле число, чи про дробове. І це добре, але важливо зберігати розуміння самої природи дій, які виконуються з числами. У цьому допоможе подана вправа.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.10
Змінюємо результат за умовою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися