Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа підсумовує тему відношення чисел, дозволяючи дитині використати досвід у пошуках еквівалентності між парами чисел за допомогою встановлення коефіцієнту пропорційності і правильного його використання.

Учень бачить перед собою низку пар чисел, що відносяться одне до одного. Вони розташовані у два стовпчики. Стовпчики різні, а от у кожному рядку мають бути еквівалентні пари чисел, що мають пропорційний зв’язок. Спочатку в другому стовпчику числа розташовані хаотично, і завдання, що ставиться перед дитиною, полягає в тому, щоб перемістити кожну пару чисел у другому стовпчику до їхніх еквівалентів у першому. Зробити це можна за допомогою коефіцієнта пропорційності. Дитина по черзі обчислює його значення для кожної з пар у першому стовпчику, після чого перевіряє, яка пара в другому має такий самий коефіцієнт.

Розташувавши всі пари чисел у правильні місця, дитина проходить на наступний етап, де потрібно буде виконати аналогічний набір дій з іншим набором пар, і велика їхня кількість остаточно закріпить знання цієї теми.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.11
Знаходимо відповідність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися