Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Під час виконання попередніх завдань дитина знаходила пропорційний зв’язок між різними парами чисел. Кожного разу увага приділялася цим числам та пошуку еквівалентів, але це завдання зміщує акценти, пропонуючи звернутися до коефіцієнту пропорційності, тобто до пошуку того числа, за допомогою якого й можна добирати пари чисел, пов’язаних між собою.

Перед учнем міститься зображення вже заповненої таблиці. Кожен стовпчик — інше значення довжини певного відрізка. Кожен рядок — пара чисел, які означають відношення довжин цих двох відрізків одного до іншого. Школяр бачить, що всі пари чисел еквівалентні. Дитина вибирає більше число й ділить на нього менше в цьому ж рядку, щоб дізнатися коефіцієнт пропорційності. Це число треба вписати в порожню клітинку нижче.

Цей коефіцієнт є загальним для всіх прикладів, у чому легко пересвідчитись, адже результат ділення для кожного рядка буде однаковим.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.9
Знаходимо коефіцієнт пропорційності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися