Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені лінійним функціям, і в процесі її виконання школяр вчитиметься знаходити їх серед інших виразів.

Перед учнем міститься зображення кількох математичних виразів. Вони досить подібні і виглядають як рівняння, де «у» дорівнює певному виразу з «х». Важлива відмінність лінійної функції, яка виражається в зовнішньому вигляді таких виразів, у тому, що аргумент не може бути піднесеним до степеня. Дитина має зрозуміти, що перед нею не просто рівняння, а особливий вираз, який при наявності різноманітних варіантів комбінацій дій та чисел має певну структуру. «Х» є аргументом, який пов’язується з «у», а інші елементи вже можуть бути довільними числами.

Завдяки виконанню цього завдання дитина не просто тренуватиметься вибирати лінійну функцію, а й навчиться відрізняти такі вирази від усіх інших. Це дасть змогу учню добре зосередитися на цих виразах для подальшої роботи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.1
Знаходимо лінійну функцію
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися