Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

З числами можна працювати по-різному. Наприклад, не завжди необхідно виконувати з числами різноманітні дії, іноді й робота з послідовностями та саме лише спостереження за ними може бути цікавим, як у цій вправі, що відкриває серію завдань, присвячених статистиці.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити моду вибірки. Мода — це те число, яке трапляється в числовому ряду найчастіше. Числа там подаються хаотично, іноді певна системність у послідовності спостерігається, а іноді — ні. Втім, одне число трапляється частіше, ніж інше. Воно і є модою цієї вибірки. Щоб знайти її, необхідно упорядкувати числову послідовність, з якою має справу школяр на кожному етапі. Усі однакові числа слід згрупувати, потім перейти до наступного за порядком числа й так до кінця вибірки. Те число, що траплятиметься частіше, ніж інші, і є модою послідовності.

Виконання цього завдання є досить простим для учня, але воно дозволить сконцентруватися на основах статистики для подальшої роботи над цією темою.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Знаходимо моду вибірки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися