Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Тривимірні фігури будуються на базі кількох двовимірних, які об’єднуються таким чином, щоб об’ємна фігура набула ще і глибини. Для того, щоб працювати з такою тривимірною фігурою, необхідно мати базові знання про ті, що входять до її складу. І в процесі виконання цього завдання школяр тренуватиметься знаходити площу двовимірних фігур у тривимірній.

Перед учнем міститься зображення такої фігури, де позначають сторони однієї її грані. Її площу і треба визначити учню. Для того, щоб трохи заплутати дитину, серед цих чисел подається й зайва характеристика, наприклад, потрібно дізнатися площу чотирикутника в основі, але разом із його довжиною та шириною подається також висота об’ємної фігури. Її враховувати не потрібно, перемноживши лише перші два числа.

Виконання цього завдання розвиває в дитині краще розуміння об’ємних фігур, їхньої структури та того, що з ними можна робити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.5
Знаходимо площу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися