Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Розмах вибірки чисел — це різниця між найбільшим та найменшим числом у послідовності. У процесі виконання цього завдання дитина навчиться використовувати відомий розмах як критерій для доповнення числового ряду невідомим елементом.

Перед дитиною міститься числова послідовність, де є один невідомий елемент, замість якого там — «х». Під послідовністю — два числа, кожне з яких претендує на місце у вибірці. Дитина знає її розмах. Необхідно поставити замість літери кожен із варіантів, щоби перевірити, чи залишиться розмах у такому випадку тим, що було вказано, чи він зміниться. Спочатку числа перебувають в хаотичному порядку. Дитина підставляє замість «х» один варіант, потім впорядковує вибірку та від останнього числа віднімає перше. Якщо розмах не змінився, то цей варіант підходить, якщо ж він суперечить тому, що було вказано на початку, то слід переходити до опрацювання наступного числа.

Завдяки цій вправі дитина не просто навчиться знаходити розмах вибірки (що є досить простим завданням), а й використовуватиме розмах для виконання іншої дії, що закріпить розуміння цієї теми.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.5
Знаходимо правильну відповідь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися