Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

За допомогою числової прямої дитина виконувала різноманітні дії ще на початку вивчення математичної науки. У процесі виконання цього завдання школяр теж тренуватиметься працювати з цією прямою, але робитиме це вже на більш складному рівні, ніж раніше.

Перед учнем — числова пряма, де фігурує пара чисел. Вони можуть бути як додатними, так і від’ємними. Поряд — різні літери, за якими ховаються ті чи інші числа. Для того, щоб зрозуміти, про які числа йде мова, школяр має визначити «розмір» кожного ділення. Для цього дитина віднімає від одного числа інше та різницю ділить на кількість щаблів на числовій прямій між ними. Після цього, використовуючи найближче до потрібної літери число як орієнтир, школяр обчислює, чому дорівнює та чи інша літера. У формулюванні завдання вказується, що потрібно зробити з цими літерами — додати або відняти. Школяр, знайшовши числа, що ховаються за ними, обчислює й результат цієї дії, після чого вибирає один із кількох варіантів відповіді.

Виконання цього завдання дає дитині можливість навчитися орієнтуватися в кожному окремо взятому випадку роботи з числовими прямими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.8
Знаходимо суму та різницю чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися