Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Попередні завдання дозволяли дитині краще зрозуміти відсотки та те, як вони пов’язані з дробами. Ця вправа надасть можливість отримати практичний досвід вже безпосередньо у використанні відсотків для того, для чого вони здебільшого й потрібні. Йде мова про знаходження відсотків від числа.

Будь-яке число сприймається як умовна одиниця, тобто як 100%. 20% від 12 000 і від 150 є різними числами, але в обох випадках це одна п’ята від числа. Перед учнем є кілька прикладів, де дізнаються певний відсоток від числа. Приклади повністю різні, але кожен вже має свій варіант відповіді. Серед них є лише один, що було розв’язано правильно. Школяр виконує знаходження відсотків від числа у кожному, перевіряє правильність запропонованих результатів та вибирає того єдиного героя, який виконав цю дію правильно. Якщо слід дізнатися 34% від 200, то дитина спочатку переводить відсотки у десятковий дріб, а це – 0,34 для наданого випадку. Потім потрібно число 200 помножити на 0,34. Результат – число 68. Будь-яка інша відповідь є неправильною.

Завдяки виконанню цього завдання школяр не просто навчиться знаходити відсоток від числа, а й закріпить це вміння, повністю його опанувавши завдяки наданій практиці.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.4
Знаходимо відсоток від числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися