Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Знайти кут у геометричній фігурі простіше, ніж у випадку з кількома прямими, що перетинаються. Чому? Тому що відомі досить зрозумілі властивості кутів у фігурах, наприклад, що сума всіх кутів будь-якого трикутника дорівнює 180 градусам, а також що всі кути квадрата — прямі.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити кути, маючи справу лише з прямими, які перетинаються. Наприклад, перед учнем — композиція з двох паралельних прямих, обидві з яких перетинає третя. Школяр має вирахувати невідомий кут, знаючи величину відомого. Для цього потрібно скористатися знанням властивостей кутів. Під зображенням кута є активна кнопка, де схована підказка про властивості опрацьованих прямих.

Для знаходження невідомого в цій вправі дитині може знадобитися ціла послідовність дій, тому виконання цього завдання є корисним для розвитку аналітичних здібностей дитини та вміння планувати, а також — для роботи з кутами загалом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.12
Знаходження кутів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися