Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Кути в чотирикутниках перебувають в певному співвідношенні одне до одного. Характер цього зв’язку залежить від того, до якого виду належить чотирикутник. Наприклад, у прямокутниках та квадратах усі кути — прямі.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься обчислювати кути чотирикутників, маючи як основу лише інші кути та використовуючи знання про властивості наданих фігур. Перед учнем — чотирикутник. У чотирикутнику вже вказується відомий кут та ставиться питання про конкретний невідомий. Під фігурою — кілька варіантів відповіді. Тільки один із них — правильний. Дитина згадує властивості кутів наданої фігури, після чого виконує потрібні обчислення та вибирає один із варіантів. На кожному етапі відрізнятиметься не лише вид фігури, а й її спосіб зображення.

Виконання цієї вправи дозволить дитині навчитися спиратися на знання властивостей фігур при знаходженні невідомих елементів фігури.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.8
Знаходження кутів чотирикутника
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися