Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Знайти кут геометричної фігури не завжди легко. Іноді для цього необхідно використати іншу фігуру. Якщо взяти чотирикутник і провести лінію по його діагоналі, вийде два трикутника зі спільною стороною. Знаючи певні властивості кутів трикутників, уже можна знаходити невідомі кути початкової фігури. Це й робитиме дитина в процесі виконання цього завдання.

Перед учнем — чотирикутник, невідомий кут якого слід знайти через трикутники. Відомо, що сума всіх кутів трикутника завжди дорівнює 180 градусам. Якщо відомо, що один кут, скажімо, прямий, інший теж є відомим, то залишається знайти останній, віднявши від 180 суму двох відомих. На наступному етапі завдання подаватиметься вже інший подібний випадок, і різноманіття того, як трикутник може допомогти в роботі з чотирикутником має лише посилити цікавість учня до цієї теми.

Завдяки виконанню цього завдання дитина навчиться використовувати властивості однієї фігури для опрацювання інших, що робить знання геометрії не лише більш повним, а й більш практичним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.9
Знаходження кутів у фігурах через трикутник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися