Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість грошей полягає не тільки у відсутності всіх можливих номіналів, а й у тому, що «відстань» між найближчими купюрами постійно зростає. Тобто дитина вже знає, що нема банкноти номіналом у «14» гривень – її доведеться набирати з кількох купюр меншої вартості. Проте у цій вправі особливу увагу доведеться звернути саме на те, що між купюрами номіналом у «10» та «20» гривень відстань набагато менша, ніж між купюрами номіналом у «200» та «500» гривень, хоча обидві пари є сусідніми, тобто між ними немає інших. Це створює певну плутанину: підрахувати гроші стає складніше через те, що одна дійсно велика купюра може бути більшою навіть за наступну за номіналом, до якої додається ще кілька дрібних. Завдяки цій вправі дитина вчиться більш впевнено рахувати гроші, знаходячи, в якій з груп купюр дійсно більша сума. На екрані перед учнем таких груп дві. Учень ретельно підраховує суму в першій, а після цього – в другій. Особливу увагу треба звернути на ситуацію з великими купюрами: одна пʼятисотка з трьома двадцятками дає більшу суму, ніж чотири банкноти по сто гривень кожна. Учень обирає групу, яка є найбільшою, після чого дитина проходить на наступний етап, де на неї чекатиме нова комбінація банкнот.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.4
Більша чи менша сума гривень?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися