Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі дитина створювала і доповнювала послідовності, які базуються на розмірі, кольорі або формі предметів. Це досить цікаво і при цьому – відносно легко, адже зовнішні параметри сприймаються без зусиль. Інша справа – працювати з послідовностями чисел. У ході виконання цього завдання дитина робитиме саме це. На екрані перед учнем міститься послідовність чисел. В принципі, дитина вже знайома з однією такою – природним порядком чисел, котрий теж є свого роду послідовністю. Але ті, з якими стикатиметься дитина, виконуючи це завдання, будуватимуться за іншими принципами. Перше, що має зробити дитина, це зрозуміти, за якими саме. Наприклад, може бути використаний принцип створення числової послідовності через певний «крок», наприклад, у послідовності можуть бути тільки непарні числа, або через певну кількість чисел, як-то «34», «37», «40» тощо. Більш екзотичні види послідовностей використовують складні числа, в яких змінюється тільки одна цифра. Так чи інакше, елементи послідовності, які знаходяться поряд, можна порівняти, аби зрозуміти закономірність її створення. Після цього дитина має доповнити послідовність, яку бачить на екрані, адже вона не повна: в ній бракує останніх елементів. Учень вводить правильні числа, після чого проходить на наступний етап до нових аналогічної послідовності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.9
Числова послідовність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися