Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діаграми Венна дуже цікаві з точки зору способу подачі інформації. Вони здатні позначити якості та  властивості різних предметів, шукаючи між ними щось спільне. Крім того, візуальний спосіб подання інформації сам по собі цікавий для дитини. Головне – навчитись правильно розуміти цю інформацію. У ході виконання цього завдання дитина буде робити саме це. На екрані перед учнем на кожному етапі буде нова діаграма Венна. Виглядає вона наступним чином. Є два кола, в кожному з яких знаходиться певна кількість обʼєктів. Кола різного кольору, а ці обʼєкти повторюють колір свого. Проте кола накладаються, і дитина підраховує число фігур, які знаходяться в обох водночас. Це означає, що учень має знайти ту область, яка є спільною для обох кіл, підрахувати тамтешні фігури незалежно від їхнього кольору, адже вони знаходяться в обох групах. Під діаграмою є кілька варіантів того, скільки цих фігур, спільних для обох кіл, є в наявності. Учень обирає відповідне число, і проходить на наступний етап, де треба виконати аналогічне завдання, але колір кіл, а також форма зображених в середині фігур, буде іншою – як і їхнє число. Ця вправа надає базові навички роботи з діаграмами Венна і дозволяє навчитись розуміти інформацію, яка була в них закладена.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.6
Діаграма Венна
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися