Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На противагу таблиці множення є й таблиця ділення – тобто ділення на числа першої десятки. Особливість цього процесу полягає у тому, що на «2» чи «3» всі числа не діляться, тож діленим може бути тільки певне і завжди досить велике число. У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись ділити на «1». Ця вправа є найлегшою і відкриває групу завдань, де дільниками виступають числа першої десятки. Ділення на «один» таке ж просте, як і множення. Якщо спробувати пояснити цей процес, то загальну кількість предметів (тобто початкове число, ділене) «беруть» повністю, не розділяючи. Тобто, по суті, ділення на одиницю є, як не парадоксально, процесом, що заперечує ділення. Початкова цифра не змінюється, і ділене дорівнює частці. У цьому завданні дитина на кожному етапі вправи ознайомиться з новим прикладом цього явища і переконається в універсальності описаного вище правила. Будь-яке число при діленні на одиницю не змінюється. Тож учню, щоб пересуватись між етапами вправи, треба просто у порожню клітинку після знаку рівності вписувати те ж число, що й знаходиться на місці діленого. Таким чином учень готується до виконання більш складного ділення з іншими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Ділення на 1
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися