Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення на «два» є тим же самим, що ділення навпіл, тобто розділення початкового числа умовних предметів на дві рівні за кількістю частини. Ділення на «два» є першою дією, з якою ознайомлюється учень, вивчаючи дану тему. На екрані перед дитиною на кожному етапі вправи міститься новий приклад, де ділене змінюється на кожному наступному рівні, але дільником завжди виступає тільки двійка. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб записати у пороню клітинку після знаку «дорівнює» правильну відповідь, тобто частку. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап. Важливо, щоб дитина зрозуміла закономірності цього процесу. Справа в тому, що при множенні складові елементи прикладу є рівноцінними, а от з діленням все не так: на «два» рівно може бути розділене далеко не кожне число. Поступово учень розуміє, як саме чергуються числа, які виступають в ролі діленого. На це варто звернути увагу: ними можуть бути тільки парні числа. Таким чином дитина запамʼятовує на майбутнє, які числа можна ділити на «2», а які з них – ні. Цікаво, що зі зростанням дільника кількість чисел, які підходять на роль діленого зменшується, але для «2» ним може бути кожна друга цифра, адже парні чергуються з непарними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.2
Ділення на 2
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися