Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина буде тренуватись ділити на «три». Це практична вправа, що має закріпити та покращити навички роботи з числами, які учень засвоює у школі. На кожному етапі завдання перед дитиною міститься новий математичний приклад. Ділене змінюється, тоді як дільником виступає тільки одна цифра – трійка. Для виконання цього завдання дитина має дійсно добре знати таблицю множення, памʼятаючи ті її розділи, де одним з множників є трійка. Виконуючи це завдання, дитина вчиться більш впевнено і швидко ділити на «три», запмʼятовуючи кожен окремий випадок і відповідь на кожен приклад. Хоча може здатись, що вправа досить одноманітна, є два моменти, які її урізноманітнюють. По-перше, завдання має приємне візуальне оформлення: цифри зображені гарно і стильно, а також колір їх змінюється на кожному наступному етапі. По-друге, (і це головне) далеко не кожне число ділиться на «три». Учень досить швидко зрозуміє, що кількість ділених обмежена ще більше, ніж у випадку з діленням на двійку. Цікаво, що число «три» є специфічним кроком, який розділяє числа, придатні для ділення на трійку. Наприклад, на «3» ділиться число «12», а наступним цілим числом є «15», між якими якраз трійка ділень на числовій прямій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Ділення на 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися