Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа – практичний тренажер для тренування навичок ділення саме на число «4». На кожному етапі перед учнем новий короткий приклад, де змінюється ділене, але дільником завжди виступає саме четвірка. Завдання полягає у тому, щоб знайти частку, тобто вирішити приклад. Учень проводить необхідні обчислення і вводить число-результат у порожню клітинку після знаку рівності. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати дії аналогічного характеру з наступним математичним виразом. В цілому вправа здається досить одноманітною, але учень вже вкотре помічає, що кількість чисел, які підходять на роль діленого для роботи з четвіркою, зменшується. Як і у випадку з двійкою, ділене має бути парним числом, проте далеко не кожне таке підходить. Якщо уявити числову пряму, то між діленими для четвірки числами як раз чотири «кроки». Наприклад, на «4» ділиться «16», а також число «20». Окрім того, для безпомилкового ділення на четвірку учень має дійсно твердо знати таблицю множення, щоб згадувати, яким є другий множник (котрий є часткою у прикладі з діленням), якщо добуток є, скажімо, вісімкою. Поступово учень рухається між етапами все швидше і швидше – це означає, що дитина дійсно засвоїла цю тему.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Ділення на 4
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися