Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує низку завдань, які присвяченні діленню на кожне число першої десятки. Особливість цього набору вправ в тому, що головним тут є не початкове число, тобто ділене, а саме дільник, тобто другий член прикладу, те число, на яке, власне, ділять. Якщо множники рівноцінні, то з діленням все складніше, адже тільки дільник може бути будь-яким числом – на роль діленого підходить далеко не кожне, адже все досить індивідуально. У випадку з діленням на «6» чисел, які підходять на роль діленого, ще менше. На екрані на кожному етапі вправи перед учнем міститься математичний приклад з діленням. Дільник – число «6», незалежно від рівня, а от ділене змінюється. Учень, вже пройшовши минулі вправи цього циклу, розуміє логіку вибору: на числовій прямій між діленими для цього завдання якраз шість «кроків», наприклад, діленим може бути число «24» та «30». Хоча працювати з більшими числами складніше, пройти це завдання не надто важко завдяки знанням таблиці множення. Адже ділене – це колишній добуток, отже дитині для знаходження частки треба просто згадати інший множник у тій частині таблиці множення, яка повʼязана за числом «6». Наприклад, якщо діленим виступає число «24», то учень згадує, що воно є результатом множення шістки з четвіркою. Коли учень вводить число-результат на місце частки, то проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Ділення на 6
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися